Największe meblowe hity ostatnich lat.

Moda nieustannie się zmienia, a wraz z nią trendy nie tylko w garderobie i fryzurach, ale również wystrojach wnętrz. Kiedyś popularne kolory i meble, dziś nie przemawiają do większości z nas. Projektanci biorą niektóre ze starych szaf, kredensów i stołów, a potem odnawiają i dostosowują do dzisiejszych standardów. Można więc stwierdzić, że teraźniejsze trendy nie są monotonne i każdy z nas odnajdzie w nich coś dla siebie.

Królowe wśród szaf.

Decydując się na zakup szafy obecnie mamy mnóstwo możliwości. Bardzo modne w ostatnich latach stały się meble w stylu skandynawskim, a w sklepie AMDK znaleźć możemy szafy Nordi i Primo, które idealnie wpisują się w tę estetykę. Wszelkie szafy z lustrami, o różnorodnych wzorach jak modele Rio, Nicole i Marika to niestandardowe szafy pod względem kształtów luster. Takie szafy pozwolą Ci za pomocą odbicia powiększyć optycznie przestrzeń w pomieszczeniu, a dodatkowo rozjaśnią ją nieco. Bardzo modne są również mieniące się wykończenia, a także mat. Wśród kolorów króluje biel, czerń, szarości oraz drewno o różnych odcieniach. Jeśli masz małe mieszkanie postaw na jasne odcienie i lustra, działają cuda w małych przestrzeniach.

Sprawdzony stół na każdą okazję.

Stół to jeden z najważniejszych mebli w naszych czterech ścianach. To przy nim spotyka się rodzina, aby świętować i jeść wspólne obiady. Idealny stół to taki, przy którym wśród gronie najbliższych poczujemy się swobodnie i będziemy mogli dzielić przy nim najwspanialsze chwile. Jest to również duży element każdej jadalni dlatego pragniemy, by wpasował się wyglądem w wystrój naszego wnętrza. Na AMDK znajdziesz szeroki wybór stołów, które wpasowują się w różnorodne, modne aranżacje. Do jadalni w białej lub jasnej kolorystyce bardzo często wybór pada na stoły z jasnego drewna. Masz dużą rodzinę i lubisz zapraszać wielu znajomych na kolacje lub imprezy? Idealnym rozwiązaniem są stoły rozkładane, dzięki którym na co dzień będziesz mógł zaoszczędzisz miejsce w pomieszczeniu, a gdy przyjdą goście pomieści się każdy z nich bez problemu.