Pozytywne zmiany w Twoim domu.

Planujesz przemeblowanie? Może jesteś w trakcie budowy czy remontu i powoli zaczynasz szukać pomysłów na aranżację nowego wnętrza? Salon meblowy AMDK to sklep internetowy z ogromnym wyborem mebli dla każdego modnego mieszkania. Znajdziesz w nim wymarzoną kuchnię, sofę, stół i wiele innych rzeczy z których cieszyć się będziesz przez lata.

Kuchnia jak z katalogów.

Marzysz o jasnej, delikatnej kuchni jak z nostalgicznych komedii romantycznych? A może uwielbiasz zaskakiwać i Twoja kuchnia ma przykuwać wzrok? Nieważne czy szukasz bardziej tradycyjnych rozwiązań, czy może jednak w nowoczesnym stylu, na AMDK znajdziesz każdą estetykę. Kuchnie drewniane, białe, szare lub mieniące się czerwienią, od wyboru do koloru, czego tylko zapragniesz. Kuchnia ma odzwierciedlać Twój charakter, zwłaszcza jeśli gotowanie to Twoja pasja – wtedy szczególnie istotne jest dopasowanie kuchni pod Twoje preferencje, tak by czas w niej spędzony był tym wyjątkowym i przyjemnym. A do idealnej kuchni dobrać trzeba równie piękny stół. Na szczęście i w tej kwestii liczyć możesz na szeroki wybór zarówno w kwestii kolorów, ale również stylów. Jeśli masz kuchnię połączoną z jadalnią, zawsze efektywniej wygląda stół, który pasuje do mebli kuchennych kolorem i fakturą. Oczywiście ta sama kwestia tyczy się krzeseł. Niektórzy są zwolennikami kompletowania mebli w jednym charakterze. Decydując się na te w stylu skandynawskim lub designerskim pozostają przy nich i starają się nie wychodzić poza te określone ramy. W katalogach jednak często pojawiają się zestawienia aranżacji bardzo wyróżniającej się charakterem z elementami klasycznego stylu, co wygląda często naprawdę ciekawie.

Styl skandynawski to hit sezonu – jaki właściwie jest?

Styl skandynawski podbił serca projektantów i można powiedzieć, że wciąż się rozwija i nabywa nowe twarze. Jego klasyczne wydanie cechuje na naturalnych barwach i materiałach, a te nieco nowocześniejsze można znaleźć z dodatkami złota, dzięki któremu ten delikatny charakter staje się nieco bardziej elegancki i szykowny. Główne założenia tego stylu to minimalizm, naturalne materiały, jasne barwy, ręczne wykończenia i rękodzieła nadające folklorystycznego wyglądu.