Wnętrze Twoich marzeń

Tworzenie własnego kąta wymaga dużo wysiłku, ale też pozwala nam uruchomić kreatywną stronę naszej osobowości. Dobierając kolory ścian, podłóg i kompletując meble nadajemy naszemu mieszkaniu wyjątkowego charakteru. Dobierając wszystkie elementy według własnych upodobań będziesz mógł w nim wyrazić siebie, odzwierciedlić Twoją osobowość i rozłożyć wszystko tak, jak właśnie Ty lubisz.

Sypialnia jak ze snów.

Sypialnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w naszych domach. To tam spędzamy noce i odpoczywamy po ciężkim dniu. Sen jest bardzo istotny w celu zachowania zdrowego wyglądu i wspomaga nasze funkcjonowanie za dnia, dlatego odpowiednie otoczenie to klucz do lepszego samopoczucia. Jednym z najważniejszych elementów składających się na udany sen jest materac. Warto dostosować go do własnych preferencji i zaleceń lekarza odnośnie poziomu twardości, który w materacach dobrej jakości ma nawet po kilka poziomów. Doskonałym udogodnieniem jest mata kokosowa. Pochodzi z naturalnego surowca, bardzo dobrze wchłania pot, przepuszcza powietrze, nie alergizuje i cechuje się odpornością na zniekształcenia. Ważną rolę stanowią także kolory, które wprowadzamy do naszej sypialni. Powinny być jasne, wprowadzać spokojny nastrój i wyciszać. Można znaleźć wiele artykułów na temat kolorów i łączenia ich. Najczęściej wybierany przez lata był kolor biały, ale okazuje się że i on w samotności może okazać się zbyt chłodny na wystrój akurat tego wnętrza.

Stylowe i pojemne szafy to nie mit.

Każdy z nas lubi mieć poczucie, że w ich mieszkaniach panuje porządek, kiedy nic nie leży na wierzchu i ma swoje własne miejsce w naszym domu. Komody i szafy mają pomóc nam w lepszym zorganizowaniu przestrzeni, ale często okazują się mało praktyczne. Szafy wolnostojące nie muszą kojarzyć Ci się z ciężkim meblem w kącie mieszkania. Wiele osób mających możliwość zaplanowania sobie przestrzeni od początku rozważa szafę wnękową, bo wtapia się w resztę otoczenia i nie ujmuje wizualnie miejsca. Nie każdy jednak ma taką możliwość więc warto zainwestować w stylowe szafy, które nie tylko pozwolą Ci na pomysłowe rozmieszczenie rzeczy, ale także będą komponować się z resztą wystroju.